Motor Kurye

Motor Kuryeşirketin sattığınız ya da ticaret yaptığınız malların taşınmasında önemli bir deneyimi var mı?
Dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları gibi daha önce elektronik cihazlar için navlun düzenlemeleri yapan yük nakliyecileri, bireysel müşteriler için bu ürünleri güvenli bir şekilde nasıl paketleyeceğini ve taşıma sırasında kırılmaları önlemek için kutularını nakliye konteynerinin içine nasıl yerleştireceklerini zaten biliyorlar. Benzer şekilde, çabuk bozulabilen malların veya dondurulmuş gıdaların nakliyesinde deneyimli şirketler, bu maddeleri teslim etmek için bir frigorifik kamyon kullanmaları gerektiğini hemen anladılar.
Motor Kuryeşirket kargo göndermek veya hava kargo almak istediğiniz ülkelere nakliye konusunda gerekli deneyime sahip mi?
Bir ithalat / ihracat işi için en iyi kurye hizmeti, örneğin Avrupa Birliği içindeki ve dışındaki ülkelerle nakliye deneyimini yaşayan şirkettir. Deneyimli bir nakliye şirketi, diğer ülkelerdeki Gümrük kurumlarıyla nasıl başa çıkılacağını zaten biliyor. Büyük olasılıkla, bu şirket zaten Orta Doğu'da, Afrika ve Asya'da veya ticaret yasalarının yabancılara karşı sıkı olabildiği Güney Amerika'da güçlü bir kuryeler ve yük nakliyatçıları ağı kurdu.
Bu şirket, nakliye hizmeti sektöründe uygun şekilde kabul görmüş bir yönetim organının üyesi mi?
Motor Kuryeşirket İngiliz Uluslararası Taşımacılık Birliği (BIFA), Amerika Ulusal Gümrük Komisyoncuları ve Taşımacıları Birliği (NCBFAA) veya Avustralya Uluslararası İleticiler Federasyonu (AFIF) tarafından akredite edilmiş midir?
Bu kuruluşlar Uluslararası Taşımacı Kuruluşları Federasyonu'nun (IFFFA) üyesidir. Bu ulusal kuruluşların herhangi birine üye olan bir nakliye şirketi, sorumluluk sigortasından sınırlı bir kapsama alanı alır. Bir üye olarak, nakliyecinin, sektörün tavsiye edilen en iyi uygulamalarını takip etmesi gerekir, aksi halde şirket, grubun ihlali nedeniyle uygun idari veya medeni cezaları alır (yani, belirli bir ülkeyle iş yapmak veya bloke etmek için lisansının askıya alınması). tüzükleri.
Bu şirket yerel endüstri içinde iyi bir üne sahip mi?
Hizmet sunumunda veya iş stratejisinde mükemmellik için herhangi bir hakemli tanıma aldınız mı?
Esas olarak, bir kurye şirketinin profesyonel itibarı, nakliye hizmetleri sektöründe prestijli bir ödül veren kuruluştan belirli kategorilerde aldığı ödül sayısında ölçülür. İkincil olarak, kurye kamu imajı, müşterileri tarafından sıklıkla paylaşılan olumlu geri bildirimlerden etkilenir. Bir navlun kuryosunun güçlü yanlarını ölçmenin üçüncü bir yolu, sık sık nakliye şirketleri hakkında iç haberleri paylaşan güvenilir endüstri uzmanları tarafından yazılan makaleleri okumaktır.
Bu şirket, belirli bir gönderinin çok modlu bir taşıma sistemi gerektirdiği durumları ele alabilir mi?
Şirketin hava taşımacılığı seyahatleri için hızlı düzenlemeler yapma ve sonra deniz taşımacılığı gereklilikleri ile takip etme teknik yeteneği var mı, tersi mi? Şirket karayoluyla zamanında teslimat yapmak için ekipman ve kaynaklara sahip mi?
En iyi nakliye şirketi sadece kapıdan kapıya hızlı teslimatlar sunmakla kalmaz, aynı zamanda müşterinin mallarının konteyneri içinde sağlam kalmasını ve depo hırsızları ve karayolu soyguncularından güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayarak ekstra mil yapar. Bu aynı zamanda, şirketin gümrük komisyoncusunun, nakliye hattının sağladığı konteynerin denize hiç uygun olmadığı düşünüldüğünde kendi Tam Yük Konteynerini tedarik etmeye hazır olması gerektiği anlamına da gelir. Bu profesyoneller, kapıdaki paslı menteşeler veya ağır makinelerde parçalanabilecek duvarları ve zemini üzerinde aşırı derecede aşınmış alanlar için daima uyanık olmak üzere eğitilmiştir.
Doğal olarak, ülkelerine ve ülkelerinden düzenli olarak ürün gönderen şirketler ve bireyler, çoğunlukla nakliye hizmetlerinden yararlananlardır. Küçük çaplı bir pop-up mağazası veya bağımsız bir online mağaza için, onlar için en iyi kurye hizmeti, konteyner ambalajı, depolama ve paket takibi gibi ikincil hizmetler ile birlikte kapıdan kapıya teslimat sunan şirkettir. Bir kaç büyük sevkiyatın yanısıra, bu yük nakliyecileri de, yurt dışına taşınırken mobilya ve elektronik gibi kişisel eşyalar gibi münferit müşterilerden gelen küçük sevkıyatları kabul etmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Motor Kurye”

Leave a Reply

Gravatar